Kodet Promo për lojën e përplasjes së aviatorit 2024

Kodet e Promo Aviator

Në mënyrë tipike, këto kode gjenden në faqen zyrtare të Aviatorit ose përmes postave elektronike promovuese të dërguara nga kompania. Llojet e zbritjeve në dispozicion ndryshojnë, por mund të përfshijnë transportin falas ose një përqindje të porosisë tuaj totale. Për më tepër, shumë kode promo kanë data skadimi, kështu që është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm kur kodi juaj do të skadojë. Për të siguruar që të merrni marrëveshjen më të mirë të mundshme dhe të përfitoni plotësisht nga çdo ofertë promovuese, sigurohuni që gjithmonë të kontrolloni kodet promo para se të bëni një blerje nga Aviator.

Merrni më shumë dhe fitoni para të vërteta me Linkaviator

Leon Bet

Promocode – TOPAVIATOR

4RABET

Promocode – LINKAVIATOR 

Live Casino House
live Casino House logo
Vlerësim
4.8/5
Bonus
Bonus i Parë Depozitave Deri në $/€ 300
Leonbet
Vlerësim
4.8/5
Bonus
Bonus i Parë Depozitave Deri në $/€ 300

1xbet

Vlerësim
4.7/5
Bonus
Deri në +500% në Depozitë

Pin-up

Vlerësim
4.8/5
Bonus
Deri në 120% Bonus

Mostbet

Vlerësim
4.9/5
Bonus
Deri në +500% në Depozitë

Si të aplikoni Kodin e promovimit të Aviator Crash: hap pas hapi

Ja se si të aplikoni një kod promo të Aviator Crash:

  1. Shtoni artikujt që dëshironi të blini nga dyqani Aviator Crash në shportën tuaj të blerjes.
  2. Kur jeni gati të kontrolloni, gjeni kutinë e etiketuar “Kodi Promo” në këndin e poshtëm të djathtë të faqes.
  3. Vendosni kodin tuaj të promovimit të Aviator Crash ( nëse aplikohet ) në kuti dhe klikoni “ Zbatoni ”.
  4. Zbritja juaj do të aplikohet në totalin tuaj dhe ju mund të vazhdoni procesin e arkëtimit.

Sa tjetër mund të ruaj para në përplasjen e aviatorit

Aviator Crash ofron mënyra të mëtejshme për të kursyer para në dyqanin e tyre online! Shikoni opsionet më poshtë:

Transporti dhe kthimi falas

Aviator Crash ofron transport falas për porosi mbi një shumë të caktuar — tipike $ 50. Ata gjithashtu ofrojnë kthime falas, kështu që nëse nuk jeni të kënaqur me blerjen tuaj, mund ta dërgoni përsëri pa pasur nevojë të paguani shtesë.

Shpërblimet e parave të gatshme

Aviator Crash ofron shpërblime të parave të gatshme për klientët që blejnë shpesh në dyqanin e tyre. Do të fitoni automatikisht pikë për çdo blerje që bëni, e cila mund të ribleret për zbritje në porositë e ardhshme.

Regjistrohu Bonus

Kur regjistroheni për një llogari të Aviator Crash, do të merrni një bonus deri në 10% zbritje nga porosia juaj e parë. Kjo është një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer para në blerjen tuaj fillestare.

Regjistrohu në Listën e Email-it të Dyqanit

Regjistrohuni në listën e postës elektronike Aviator Crash dhe do të merrni njoftime për oferta dhe zbritje speciale gjatë gjithë vitit. Ju gjithashtu mund të keni të drejtë për kode dhe kursime ekskluzive të kuponit.

Programi i referimit

Aviator Crash gjithashtu ofron një program referimi që mund t’ju ulë kursime shtesë. Kur i referoni një shoku dyqanit, të dy do të merrni zbritje në blerjen tuaj të ardhshme. Shtë një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer para ndërsa ndihmoni dikë tjetër!

FAQs

Jo, kodet promo janë vetëm një përdorim të vetëm dhe ato nuk mund të zbatohen për porositë e mëparshme. Nëse dëshironi të përdorni të njëjtin kod zbritje për blerje të shumta, ju rekomandojmë të regjistroheni në programin tonë të besnikërisë!

Kodet Promo janë zakonisht të vlefshme për një kohë të kufizuar dhe data e skadimit është renditur në kod. Sigurohuni që të përdorni kodin tuaj promo para datës së skadimit, në mënyrë që të përfitoni nga zbritjet!

Jo, mund të përdorni të njëjtin kod promo shumë herë për sa kohë që është akoma i vlefshëm. Sidoqoftë, ne rekomandojmë të kontrolloni programin tonë të besnikërisë për mënyra shtesë për të kursyer.

Po, të gjitha Kodet Promo të Aviatorit duhet të futen në arkë për të marrë zbritjen. Ju lutemi sigurohuni që të shkruani kodin saktësisht siç duket në mënyrë që zbritja të aplikohet.

Po, do të merrni një email të automatizuar të konfirmimit pasi të aplikoni me sukses kodin tuaj promo në arkë. E-mail do të përmbajë të gjitha detajet në lidhje me blerjen tuaj dhe zbritjen e aplikuar.

Mënyra më e mirë për të qëndruar të informuar për kodet e reja dhe të ardhshme të promovimit është duke u regjistruar në listën tonë të postës! Ne dërgojmë gazetat çdo muaj me oferta speciale dhe zbritje ekskluzive. Për më tepër, sigurohuni që të na ndiqni në mediat sociale për azhurnime shtesë!

Po, shumica e kodeve të Promo Aviator janë të zbatueshme si për artikujt me çmim të rregullt ashtu edhe për shitje. Sigurohuni që të lexoni termat dhe kushtet e secilit kod për më shumë informacion.

Nëse keni probleme të aplikoni kodin tuaj promo në arkë, ju lutemi kontrolloni dyfish se kodi futet në mënyrë korrekte ose i arrini ekipit tonë të mbështetjes së klientit për ndihmë.