Lojë e basteve Aviator 2024

Lojë më e mirë e basteve aviator për të luajtur

Kjo lojë emocionuese është bërë shpejt një e preferuar në mesin e bastorëve në internet, duke ofruar një përvojë unike dhe argëtuese që me siguri do t’ju mbajë të angazhuar për orë të tëra.

Pros

 • Lehtë për të luajtur
 • Pagesa të larta
 • Lojë emocionuese
 • Në dispozicion në shumicën e kazinove në internet

Cons

 • Mund të krijojë varësi
 • Kërkon pak strategji për të fituar
 • Mund të jetë e rrezikshme nëse nuk vendosni një buxhet
Live Casino House
live Casino House logo
Vlerësim
4.8/5
Bonus
Bonus i Parë Depozitave Deri në $/€ 300
Leonbet
Vlerësim
4.8/5
Bonus
Bonus i Parë Depozitave Deri në $/€ 300

1xbet

Vlerësim
4.7/5
Bonus
Deri në +500% në Depozitë

Pin-up

Vlerësim
4.8/5
Bonus
Deri në 120% Bonus

Mostbet

Vlerësim
4.9/5
Bonus
Deri në +500% në Depozitë

Informacion bazë rreth Aviator Crash

🎲 Ofruesi i lojës Spribe
📈RTP 96%
💵Min Bet/Max Bet 0.01 /10,000
💸Min multiplier х 1.00
💳Manedhat e mbështetura INR, USD, BTC, LTC, JPY 
📊Tabela e vlerësimeve po
💎Fitorja më e madhe x 100
📝Historia e basteve po
🔎Bisedë në lojë po
🎟Demo po
🗺Ku për të luajtur 1xBet, 1Win, Pin Up, Mostbet, Leon bet, Betwinner, Megapari, 22bet
🕑Koha e transaksionit 8 – 30 sekonda

Çfarë është loja Aviator?

Loja Aviator është një lojë e thjeshtë, por emocionuese bastesh në internet që u lejon lojtarëve të bastojnë në rezultatin e një aeroplani të vogël ndërsa fluturon nëpër ekran. Lojtarët mund të zgjedhin të vënë bast në aeroplanin që ulet në një numër ose ngjyrë të caktuar, me pagesat që rriten bazuar në nivelin e vështirësisë së bastit.

Mbështetja zyrtare e lojës:

e-mail: support@play-aviator

Luaj Aviator Crash

Mostbet

Mostbet

 

Mostbet është një kazino në internet që përpiqet të sigurojë një përvojë të sigurt dhe të përshtatshme lojrash për klientët e tyre. Kazinoja përdor masa të avancuara sigurie për të garantuar sigurinë e të gjithë lojtarëve të saj, me metoda të besueshme pagese dhe mbështetje 24/7 të klientit. Zyrtari i Mostbet është një kompani e licencuar bastesh, e cila respekton rreptësisht kushtet e Licencës së Lojërave Curacao Nr. 8048/JAZ2016-065.

 

Vendet e mbështetura: Pakistani, Hungaria, Portugalia, Gjermania, SHBA, Peru, Kenia, Holanda, Mbretëria e Bashkuar, Republika Çeke, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kili, Kirgistani, Singapori, Meksika, Arabia Saudite, Qipro, Irani, Afrika e Jugut, Franca

Linja e shërbimit ndaj klientit në +44 20 3318 2927

e-mail: [email protected]

Pin Up Kazino

Pin Up Casino

Pin Up është një kazino në internet që krenohet me sigurimin e një përvoje të sigurt dhe të këndshme të lojrave. Pin Up Casino është plotësisht i licencuar në Curacao, që do të thotë se lojtarët mund të besojnë se lojërat e tyre janë të drejta dhe fitimet do të paguhen. Me mbështetjen e besueshme të klientit në dispozicion në çdo kohë, mund të jeni të sigurt për pyetjet ose çështjet tuaja që gjithmonë do të marrin përgjigje shpejt dhe me efikasitet.

Vendet e disponueshme: Lituania, Letonia, Britania e Madhe, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe territoret përkatëse, Armenia, Holanda, Spanja, Italia, Kanadaja, Curacao, Franca, Danimarka, Qipro, Aruba, Bonaire, St.Maarten, St Eustatius dhe Saba, Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Kamboxhia, Ekuador, Guajana, Hong Kong, Indonezi, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Lao, Mianmar, Namibi, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Papua Guinea e Re, Filipinet, Singapori, Koreja e Jugut, Sudani, Siria, Tajvani, Uganda, Jemeni dhe Zimbabve.

e-mail: [email protected]

1Win Casino

1 Win Casino

 

1Win është një kazino në internet e licencuar që u ofron lojtarëve të saj një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojrash. Kazinoja ka kaluar me sukses certifikimin e Komisionit të Lojërave të Curacao, duke garantuar lojën e ndershme në të gjitha lojërat e saj. Lojtarët gjithashtu mund të mbështeten në pagesa të shpejta dhe shërbim të besueshëm ndaj klientit sa herë që kanë ndonjë pyetje ose shqetësim.

 

Vendet e pranuara: Kanada, Itali, Turqi, Portugali, Indonezi, Brazil, Meksikë, Argjentinë, Kolumbi, Peru, Venezuelë, Kili, Ekuador, Bolivi

Linja e shërbimit ndaj klientit në  8 (800) 301 77-89

e-mail: [email protected]

Kazino 1xBet

 

1xBet është një kazino e krijuar në internet që u ofron lojtarëve të saj një përvojë të sigurt dhe të këndshme lojrash. Kazinoja ka marrë një licencë zyrtare nga Komisioni i Lojërave të Curacao, i cili siguron që të gjitha lojërat janë të drejta dhe pagesat do të bëhen sipas kushteve të tyre.

 

 

Vendet e pranuara: Gjermani, Norvegji, Suedi, Greqi, Francë, Itali, Spanjë, Islandë, Kenia, Nigeri, Kamerun, Ugandë, Gana, Malajzi, Indi, Bangladesh, Singapor, Kanada

Linja e shërbimit ndaj klientit në +44 127 325-69-87

e-mail: [email protected]

Aeroplan i vogël për të fituar para

Loja Aviator ka të bëjë me aeroplanin e vogël, i cili shërben si pjesa qendrore e lojës. Ndërsa avioni fluturon përtej ekranit, lojtarët mund të vendosin baste se ku mendojnë se do të ulet, me potencialin për të fituar pagesa të mëdha nëse mendojnë saktë.

Karakteristikat në lojë

Një nga gjërat më të mira të lojës Aviator është gama e veçorive në lojë që janë në dispozicion të lojtarëve. Nga aftësia për të rregulluar madhësinë e bastit dhe nivelin e vështirësisë, deri te opsioni për të parë statistikat dhe rezultatet e detajuara, loja ofron një gamë të gjerë karakteristikash që e bëjnë atë tërheqëse dhe miqësore për përdoruesit.

RTP

Një tjetër veçori kryesore e lojës Aviator është norma e lartë e saj RTP (kthimi te lojtari), e cila siguron që lojtarët të kenë një shans të drejtë për të fituar pagesa të mëdha. Me një RTP deri në 96%, loja ofron disa nga shanset më të mira të çdo loje bastesh në internet, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për bastorët seriozë.

Si të luani lojën e basteve Aviator

Kjo lojë emocionuese ju lejon të vini bast mbi rezultatin e një fluturimi virtual me aeroplan, me potencialin për të fituar të mëdha. Këtu keni gjithçka që duhet të dini se si të luani.Vendosja e basteve

Për të filluar të luani, thjesht zgjidhni shumën që dëshironi të vini bast dhe vendosni bastin tuaj. Ju mund të vini bast deri në 0,10 dollarë ose deri në 10,000 dollarë. Sa më i lartë basti juaj, aq më i madh është paga juaj e mundshme. Pasi të keni vendosur faqen tuaj, do të shihni një grafik që përfaqëson rrugën e fluturimit të aeroplanit. Qëllimi është të parashikohet se sa lart do të fluturojë aeroplani përpara se të rrëzohet.

Cashout dhe bast

Ndërsa avioni ngrihet, do të shihni se grafiku fillon të rritet. Në çdo moment gjatë fluturimit, ju mund të zgjidhni të arkëtoni bastin tuaj. Kjo do të thotë që ju do të merrni fitimet tuaja bazuar në lartësinë aktuale të aeroplanit. Përndryshe, ju mund të zgjidhni të vazhdoni bastet dhe të shihni nëse avioni arrin lartësi edhe më të mëdha. Megjithatë, nëse avioni rrëzohet para se të merrni para, ju do të humbni të gjithë bastin tuaj.

Luaj automatikisht

Nëse nuk dëshironi të vendosni baste manualisht dhe të merrni para, mund të përdorni veçorinë Autoplay. Kjo ju lejon të vendosni një shumë specifike bast dhe numër raundesh për të luajtur. Loja do të vendosë automatikisht baste dhe do të arkëtojë në bazë të cilësimeve tuaja.

AutoCashout

Një veçori tjetër e dobishme është AutoCashout. Kjo ju lejon të vendosni një lartësi specifike në të cilën dëshironi të arkëtoni automatikisht. Për shembull, mund të vendosni AutoCashout në 500x shumën e bastit tuaj. Nëse avioni arrin atë lartësi, loja do të arkëtojë automatikisht bastin tuaj dhe ju do të merrni fitimet tuaja.

Ndërtoni aeroplanin tuaj – Bonus për fansat e NFT

Lojtarët gjithashtu mund të personalizojnë pamjen e avionit të tyre duke përdorur veçorinë Paint Plane. Kjo veçori i lejon lojtarët të zgjedhin nga një shumëllojshmëri dizajnesh të përgatitura paraprakisht ose madje të krijojnë pikturën e tyre të personalizuar, duke u dhënë atyre mundësinë për të lënë shenjën e tyre unike në lojë. Ndërsa përparojnë në lojë dhe fitojnë nivele më të larta pikësh eksperience, ata mund të zhbllokojnë opsione shtesë të personalizimit, duke i lejuar ata të krijojnë një avion vërtet unik. Në fund të fundit, kjo veçori i lejon lojtarët të personalizojnë përvojën e tyre dhe të dalin nga turma.

Karakteristikat e Build Plane dhe Paint Plane shtojnë një shtresë shtesë emocioni dhe shpërblimi për lojtarët që luajnë për para. Duke investuar në personalizimin e avionëve të tyre, ata jo vetëm që marrin një produkt tërheqës vizualisht, ata gjithashtu marrin kënaqësinë se kanë bërë përpjekje në lojë dhe e bëjnë atë të tyren. Për të mos përmendur se mund t’u japë atyre një avantazh ndaj lojtarëve të tjerë në planin afatgjatë.

Depozitimi dhe tërheqja e parave nga Aviator

Si të depozitoni para

Depozitimi i parave në llogarinë tuaj Aviator është i thjeshtë dhe i sigurt. Mund të bëhet në vetëm disa hapa. Gjithçka që duhet të bëni është:

 1. Hyni ose krijoni një llogari Aviator në faqen zyrtare të internetit
 2. Shkoni te seksioni Arkëtar dhe zgjidhni opsionin “Depozitë”.
 3. Zgjidhni nga një shumëllojshmëri mënyrash pagese në varësi të vendndodhjes suaj, si kartat e kreditit ose debitit, transfertat bankare ose kuletat elektronike
 4. Futni të dhënat tuaja dhe zgjidhni sa dëshironi të depozitoni
 5. Verifikoni identitetin tuaj me një ID të vlefshme dhe pranoni kushtet e shërbimit
 6. Paratë tuaja tani do të jenë të disponueshme në llogarinë tuaj Aviator

Si të tërhiqni para

Tërheqja e parave nga llogaria juaj e Aviator është po aq e lehtë. Ndiqni këto hapa:

 1. Hyni në llogarinë tuaj Aviator
 2. Navigoni te seksioni Arkëtar dhe zgjidhni opsionin “Tërheqja”.
 3. Zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës, si kartat e kreditit ose debitit, transfertat bankare ose kuletat elektronike
 4. Futni të dhënat tuaja dhe zgjidhni sa dëshironi të tërhiqni
 5. Verifikoni identitetin tuaj me një ID të vlefshme dhe pranoni kushtet e shërbimit
 6. Paratë tuaja do të transferohen në mënyrën e zgjedhur të pagesës brenda 5 ditëve të punës
 7. Opsionet bankare të mbështetura

Opsionet bankare të mbështetura

Aviator ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet.

Deposit timeline Withdrawal timeline min sum deposit max sum deposit min sum withdrawal max sum withdrawal
Visa, MasterCard, American Express Instant 3-5 days $10  $5000  $100 $3000
PayPal, Skrill, Neteller, ecoPayz Instant 2-3 days $10 $5000  $100 $3000
Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tron Instant 1-2 days $5 No limit  $50  No limit 
Bank Transfers  2-3 days 5-7 days $50  $10000  $100  $5000 

Bonuset dhe promovimet e lojërave të Aviator Crash Casino

Në Aviator Crash, ne e kuptojmë se çdo lojtar kërkon diçka të ndryshme në përvojën e tij të lojërave.

 • Welcome Bonus
 • Special promotions 
 • VIP programs 
 • Loyalty Points 
 • Referral Bonuses 
 • Daily and Weekly Promotions

Kodet promovuese për të fituar para të vërteta

Leon Bet

Promocode – TOPAVIATOR

4RABET

Promocode – LINKAVIATOR 

Shkarkoni lojën e basteve Aviator

Për të shkarkuar lojën e basteve Aviator në Android:

 1. Hapni aplikacionin Google Play Store në pajisjen tuaj Android.
 2. Klikoni në shiritin e kërkimit në krye të ekranit dhe shkruani “Aviator Betting Game”.
 3. Nga rezultatet e kërkimit, zgjidhni aplikacionin Aviator Betting Game.
 4. Klikoni në butonin “Instalo” për të filluar shkarkimin dhe instalimin e aplikacionit.
 5. Pasi të përfundojë instalimi, mund të gjeni ikonën e lojës së basteve Aviator në ekranin tuaj bazë ose në sirtarin e aplikacionit.
 6. Prekni në ikonën për të nisur lojën dhe për të filluar të luani.

Për të shkarkuar lojën e basteve Aviator në iOS:

 1. Zhbllokoni pajisjen tuaj iOS dhe shkoni te App Store.
 2. Klikoni në skedën e kërkimit në fund të ekranit dhe shkruani “Aviator Betting Game” në shiritin e kërkimit.
 3. Nga rezultatet e kërkimit, zgjidhni aplikacionin Aviator Betting Game.
 4. Klikoni në butonin “Merr” pranë aplikacionit për të filluar shkarkimin dhe instalimin e tij.
 5. Nëse ju kërkohet, futni fjalëkalimin tuaj të Apple ID ose përdorni Touch ID/Face ID për të vërtetuar shkarkimin.
 6. Pasi të përfundojë instalimi, mund të gjeni ikonën e lojës së basteve Aviator në ekranin tuaj bazë.
 7. Prekni në ikonën për të nisur lojën dhe për të filluar të luani.

Disponueshmëria e lojës së basteve Aviator mund të ndryshojë në varësi të rajonit tuaj dhe pajtueshmërisë së pajisjes.

Si të fitoni para të vërteta në lojën e basteve Crash Aviator?

Loja Aviator Betting është një lojë emocionuese që kërkon pak aftësi dhe strategji për të fituar. Këtu janë disa këshilla që mund t’ju ndihmojnë të rrisni shanset tuaja për të fituar:

Këshilla bastesh

 1. Filloni me baste të vogla: Si fillestar, është gjithmonë e këshillueshme që të filloni me baste të vogla dhe gradualisht t’i rritni bastet tuaja ndërsa njiheni më shumë me lojën.
 2. Caktoni një buxhet: Është thelbësore të caktoni një buxhet përpara se të filloni të luani dhe t’i përmbaheni atij. Kjo do t’ju ndihmojë të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të humbni më shumë para sesa mund të përballoni.
 3. Të dish kur të heqësh dorë: Është thelbësore të dish kur të ndalosh së luajturi. Nëse jeni në një seri humbjesh, është më mirë të hiqni dorë për ditën dhe të ktheheni një herë tjetër.

Kodet e mashtrimit

Ndërsa nuk ka kode mashtrimi për lojën e basteve Aviator, ka disa strategji që mund t’i përdorni për të rritur shanset tuaja për të fituar. Një strategji e tillë është sistemi Martingale, ku dyfishoni bastin tuaj pas çdo humbjeje derisa të fitoni.

Aviator Hacker

Ka disa faqe interneti dhe individë që pretendojnë se kanë një “aviator haker” që mund të parashikojë rezultatin e lojës. Megjithatë, këto pretendime janë të rreme dhe nuk duhen besuar. Loja është krijuar për të qenë e drejtë dhe e rastësishme, dhe çdo përpjekje për të hakuar ose mashtruar do të rezultojë në skualifikim dhe humbje të parave tuaja të basteve.

Versioni Demo

Nëse jeni i ri në lojën e basteve Aviator ose thjesht dëshironi të praktikoni përpara se të vini baste me para të vërteta, ekziston një version demo i disponueshëm. Kjo ju lejon të luani lojën me kredite virtuale në vend të parave reale. Është një mënyrë e shkëlqyer për të marrë një ndjenjë për lojën dhe për të testuar strategji të ndryshme bastesh.

Trashëgimia e lojës

Loja Aviator Betting ka një histori të pasur dhe ka ekzistuar për shumë vite. Fillimisht u prezantua në kazinotë tokësore dhe më vonë u fut në kazinotë online. Popullariteti i lojës është rritur vetëm me kalimin e viteve, dhe ajo vazhdon të tërheqë lojtarë nga e gjithë bota.

A është e sigurt për t’u luajtur loja e basteve Aviator?

Po, loja e basteve Aviator është e sigurt për t’u luajtur, me kusht që të zgjidhni një kazino online me reputacion. Është thelbësore të bëni kërkimin tuaj dhe të zgjidhni një kazino të licencuar dhe të rregulluar për të garantuar sigurinë dhe sigurinë tuaj.

Popullariteti mes lojtarëve

Loja Aviator Betting është jashtëzakonisht e popullarizuar në mesin e lojtarëve dhe nuk është e vështirë të kuptosh pse. Loja është e lehtë për t’u luajtur, ofron pagesa të larta dhe është tepër argëtuese.

Fito me Sinjalin e Basteve të Aviator Bot

Aviator Betting Signal Bot është një mjet i krijuar për të ndihmuar lojtarët në lojën e Aviator. Roti i sinjalit të basteve analizon modelet e lojës dhe u ofron përdoruesve sinjale për t’i ndihmuar ata të marrin vendime më të informuara për bastet.

Për të përdorur “Aviator Betting Signal Bot”, lojtarët duhet së pari ta instalojnë atë në pajisjen e tyre ose ta përdorin atë nëpërmjet një faqeje interneti të caktuar. Pasi të aktivizohet, roboti do të monitorojë lojën dhe do të analizojë modelet dhe probabilitetet e kartave. Më pas do të gjenerojë sinjale që tregojnë gjasat që karta e ardhshme të jetë më e lartë ose më e ulët.

Përdorimi i botit të basteve sinjalizuese

Lojtarët mund t’i përdorin këto sinjale si një udhëzues për të vendosur bastet e tyre.

Për shembull, nëse roboti sinjalizon një probabilitet më të lartë që letra tjetër të jetë më e ulët, lojtarët mund të zgjedhin të bastojnë më pak. Në të kundërt, nëse sinjali tregon një probabilitet më të lartë që letra tjetër të jetë më e lartë, lojtarët mund të zgjedhin një bast më të lartë.

Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se Roti i Sinjalit të Basteve Aviator nuk garanton baste fituese. Është një mjet që ofron analiza statistikore dhe parashikime të bazuara në modele, por rezultati i lojës është ende i varur nga fati. Lojtarët duhet të përdorin sinjalet si referencë dhe të marrin vendimet e tyre bazuar në oreksin e tyre të rrezikut dhe strategjinë e lojërave.

Në përgjithësi, “Aviator Betting Signal Bot” mund të jetë një mjet i dobishëm për lojtarët që kërkojnë të përmirësojnë përvojën e tyre të lojërave Aviator.

Përmbledhje

Si përfundim, loja Aviator Betting është një lojë emocionuese që ofron pagesa të larta dhe është e lehtë për t’u luajtur. Duke ndjekur këshillat tona të basteve dhe duke përdorur disa strategji, ju mund të rrisni shanset tuaja për të fituar. Sidoqoftë, është thelbësore të luani me përgjegjësi dhe të vendosni një buxhet për të shmangur shpenzimet e tepërta. Në përgjithësi, loja e basteve Aviator është një zgjedhje e shkëlqyer për këdo që kërkon një lojë argëtuese dhe potencialisht fitimprurëse të kazinosë në internet.

Pyetjet e shpeshta

Po, loja e basteve Aviator është e sigurt për t’u luajtur. Loja është e licencuar dhe e rregulluar nga autoritete me reputacion, duke siguruar që të gjitha aktivitetet e lojërave të jenë të drejta dhe transparente. Platforma përdor gjithashtu masa të avancuara sigurie për të mbrojtur informacionin personal dhe financiar të lojtarëve.

Playing Aviator betting game is relatively easy. The game involves selecting a bet amount and placing it on the multiplier that you think the plane will crash into. Once the plane takes off, the multiplier starts to increase, and you can choose to cash out at any point before the plane crashes.

Po, ju mund të fitoni para të vërteta në bastet Aviator. Loja u ofron lojtarëve mundësinë për të shumëzuar bastet e tyre deri në 1000x, duke ofruar mundësi të shumta për të fituar të mëdha.

Po, loja e basteve Aviator është e ligjshme në shumicën e vendeve. Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se ligjet e lojërave të fatit në internet ndryshojnë nga vendi në vend dhe lojtarët duhet të sigurojnë që po luajnë brenda kuadrit ligjor të juridiksionit të tyre.

Loja e përplasjes Aviator ofron veçori të ndryshme brenda lojës, duke përfshirë një veçori të bisedës live që lejon lojtarët të ndërveprojnë me njëri-tjetrin dhe me tregtarin. Loja gjithashtu ofron një tabelë drejtuese që shfaq lojtarët kryesorë dhe fitimet e tyre.

Po, mund të luani lojën Aviator Crash në celular. Loja është e optimizuar për pajisjet celulare, duke i lejuar lojtarët të shijojnë lojën në lëvizje.