Aviator Game Alternatives in 2024

Live Casino House
live Casino House logo
Vlerësim
4.8/5
Bonus
Bonus i Parë Depozitave Deri në $/€ 300
Leonbet
Vlerësim
4.8/5
Bonus
Bonus i Parë Depozitave Deri në $/€ 300

1xbet

Vlerësim
4.7/5
Bonus
Deri në +500% në Depozitë

Pin-up

Vlerësim
4.8/5
Bonus
Deri në 120% Bonus

Mostbet

Vlerësim
4.9/5
Bonus
Deri në +500% në Depozitë
Lojë Zhvilluesi RTP Bast Min Bast Max Demo
Blaze Moondrop Games 97% 10 3000 Po
Aviatrix MoneyMatik 96.90% 0.1 10 Po
Rocketon Digitian 97% 0.05 50 Po
Space XY BGaming 97% 0.1 1000 Po
Rocketman BGaming 96% 0.1 1000 Po
JetX3 Smartsoft Gaming 96,5% 0.1 600 Po
Zeppelin Betsolutions 97% 1 100 Po
Spaceman Pragmatic Play 95.5% 5 500 Po
Rocket Queen BGaming 95.5% 0.25 100 Po
F777-Fighter Pragmatic Play 96,5% 0.25 125 Po
ThunderCrash Ignition Casino 96% 0.1 100 Po
Lucky Jet  Gaming Corps 96% 1 200 Po

12 lojëra përplasjesh si Aviator

Aviator është një lojë e mbushur me aksion që ju lejon të ngjiteni në qiell ndërsa pilotoni një sërë avionësh dhe përfundoni misione sfiduese. Nëse po kërkoni më shumë lojëra si Aviator, atëherë këta 10 tituj me siguri do t’ju ofrojnë orë të tëra lojërash magjepsëse.

Aviator similar games_1
Në këtë imazh mund të shihni logon kryesore të lojës së njohur Aviator. Shtë një lojë e tipit “ crash ”. Loja e aviatorit konsiston në pilotimin e një bastesh aeroplanësh si rezultat i fluturimit të saj. Avioni rrit shpejtësinë dhe lartësinë e tij. Ju fitoni nëse tërhiqni fitimet para se të zhduket nga ekrani.

Blaze Crash Game 

Blaze Crash është një lojë luftarake aeroplanësh që zhvillohet në një botë të gjallë fantastiko-shkencore ku fati i kombeve varet në balancë. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni nga mbi 30 avionë të ndryshëm ndërsa angazhoheni në luftime intensive me qen dhe përfundoni misione emocionuese. Me sistemin e tij dinamik të motit, grafika shumë të detajuara dhe efekte zanore të jashtëzakonshme, Blaze Crash do t’ju mbajë në këmbë në çdo hap të rrugës.

Aviator similar games_2
Në këtë imazh mund të shihni ndërfaqen e lojës Blaze. Shtë e thjeshtë dhe shumë intuitive. Blaze është një lojë luftarake aeroplan e ngjashme me Aviatorin. I përket të njëjtit grup lojrash të tipit “lojëra përplasjeje”. Bazohet në bërjen e basteve si një makinë slot, por më argëtuese.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aviatrix Game

Aviatrix është një lojë unike simulatori fluturimi që ju vë në vendin e një piloti të guximshëm ndërsa eksploroni një mjedis të gjerë të botës së hapur. Me fizikë realiste dhe kushte dinamike të motit, kjo lojë ofron një përvojë jashtëzakonisht zhytëse si asnjë tjetër. Ndërsa përparoni gjatë lojës, do të jeni në gjendje të përmirësoni avionët tuaj me përmirësime të fuqishme dhe të merrni përsipër misione më sfiduese.

Aviator similar games_3
Në këtë imazh mund të shihni ndërfaqen e Aviatrix. Aviatrix Game është një lojë e ngjashme me Aviator. Kuptimi i saj kryesor është të bastiset, por gjithashtu ofron mundësinë e azhurnimit të aeroplanëve dhe kalimit të misioneve më emocionuese.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocketon Game

Rocketon është një imitues emocionues i lëshimit të raketave që lejon lojtarët të personalizojnë raketat e tyre përpara se t’i lëshojnë në hapësirë. Kjo lojë përmban grafikë mahnitëse 3D dhe kontrolle të qetë, duke e bërë të lehtë humbjen në atmosferën tërheqëse. Do t’ju duhet të planifikoni strategjitë tuaja me kujdes ndërsa udhëtoni nëpër galaktika të ndryshme dhe përfundoni misione emocionuese.

Aviator similar games_4
Në këtë imazh mund të shihni menunë e kontrollit të lojës së përplasjes së tipit të lojës, Rocketon. Një lojë emocionuese që ju lejon të rregulloni dhe lëshoni raketa. Ajo funksionon përmes basteve dhe është e ngjashme me lojën Aviator. Përveç grafikëve 3D, ju lejon të udhëtoni nëpër galaktika të ndryshme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Space XY Game

Space XY është një lojë magjepsëse për eksplorimin e hapësirës që ju bën të pilotoni një anije nëpër planetë dhe galaktika të huaja në kërkim të qytetërimeve të reja. Kjo lojë përmban një univers tepër të detajuar me cikle dinamike të ditës/natës, pamjeve mahnitëse dhe enigmave sfiduese për t’u zgjidhur gjatë rrugës. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të përmirësoni anijen tuaj me armë dhe mburoja të fuqishme ndërsa përparoni në lojë.

Aviator similar games_5
Logoja Space XY është qartë e dukshme në këtë imazh, kështu që ju mund ta gjeni atë kudo. Shtë e ngjashme me Aviatorin dhe përbëhet nga bastet si një makinë slot. Ajo ofron një përvojë unike të përdoruesit me ndryshimet e ditës / natës, aftësinë për të azhurnuar anijet dhe mburojat. Ajo gjithashtu ka disa makina shumë interesante të trurit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocketman Game

Rocketman është një lojë intensive e mbushur me aksion ku lojtarët marrin kontrollin e një rakete në një mision për të eksploruar thellësitë misterioze të hapësirës. Me fizikën e saj realiste dhe kushtet dinamike të motit, kjo lojë ofron një përvojë tepër zhytëse si asnjë tjetër. Ndërsa përparoni në lojë, do të jeni në gjendje të përmirësoni raketën tuaj me përmirësime të fuqishme dhe të merrni përsipër misione më sfiduese.

Aviator similar games_6
Në këtë imazh mund të shihni raketën që do të pilotoni në lojën e përplasjes Rocketman. Përveç bërjes së basteve dhe fitimit, mund të merrni një përvojë unike me llojet e ndryshme të personalizimit dhe azhurnimit të ofertave. Shtë e ngjashme me lojën Aviator, me siguri dashamirët e zhanrit e vlerësojnë atë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JetX3 Game

JetX3 është një gjuajtës arcade me ritëm të shpejtë që i vë lojtarët nën kontrollin e një avion luftarak të avancuar ndërsa luftojnë në territoret e rrezikshme. Kjo lojë krenohet me grafikë mahnitëse 3D dhe sekuenca veprimi intensive që me siguri do t’ju mbajnë në këmbë gjatë gjithë udhëtimit. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të personalizoni jetfighterin tuaj me armë dhe mburoja të fuqishme ndërsa përparoni në modalitetin e tregimit.

Aviator similar games_7
Në këtë imazh mund të shihni qartë atmosferën që ofron Jet X3, lojën e përplasjes me shumë veprime. Bast dhe fito me këto avionë luftarakë të stilit Aviator. Ajo ofron grafika 3D dhe mundësi të ndryshme azhurnimi dhe personalizimi që ju me siguri i shijoni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeppelin Game

Zeppelin është një imitues unik i anijeve ajrore që i vë lojtarët nën kontrollin e një anijeje të madhe lundruese ndërsa eksplorojnë qiejt. Kjo lojë përmban grafikë të bukur 3D dhe fizikë realiste, duke e bërë të lehtë humbjen në atmosferën e saj mahnitëse. Ju do të duhet të menaxhoni burimet tuaja me mençuri ndërsa luftoni kundër forcave të armikut dhe përfundoni misione emocionuese gjatë rrugës.

Aviator similar games_8
Në këtë imazh mund të shihni përvojën që ofron loja Zeppelin. Një lojë luftarake, ku ata ju ofrojnë të jeni pilot dhe të menaxhoni bastet tuaja për të fituar më shumë para. Si lojëra elektronike, por më mirë. Kjo lojë përplasje ndjek temën e një zhanri të tërë, të filluar nga Aviatori klasik. Nëse shijoni këto lloje lojrash, kjo është një ide e mirë për të kaluar pasditen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spaceman

Spaceman është një lojë emocionuese e eksplorimit të hapësirës ku lojtarët marrin kontrollin e anijes së tyre kozmike ndërsa udhëtojnë nëpër galaktika misterioze dhe ndeshen me qytetërime aliene. Me sekuencat e saj intensive të veprimit dhe pamjet mahnitëse, kjo lojë ofron një përvojë tepër zhytëse si asnjë tjetër. Ndërsa përparoni në lojë, do të jeni në gjendje të përmirësoni anijen tuaj me armë dhe mburoja të fuqishme.

Aviator similar games_9
Në këtë imazh përfaqësohet karakteri i lojës Spaceman. Shtë një lojë e përplasjes e tipit të lojës, e ngjashme me lojën Aviator. Spaceman qëndron në mënyrën e tij të multiplayer. Në përgjithësi, ai konsiston në bërjen e basteve si në një automatikë në internet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocket Queen game

Rocket Queen është një gjuajtës hapësinor i mbushur me aksion që i vë lojtarët nën kontrollin e anijes së tyre kozmike ndërsa luftojnë kundër forcave armike dhe eksplorojnë galaktika të huaja. Kjo lojë përmban grafikë mahnitëse 3D dhe beteja intensive që do t’ju mbajnë në buzë të sediljes tuaj gjatë gjithë udhëtimit. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të personalizoni anijen tuaj me përmirësime të fuqishme ndërsa përparoni në modalitetin e tregimit.

Aviator similar games_10
Në këtë imazh mund të shihni figurën që përfaqëson të gjithë lojën, siç thotë emri i saj, Rocket Queen Game. Një lojë me grafikë mbresëlënëse që ju lejon të vini bast, fitoni dhe shijoni në të njëjtën kohë. Ndiqni filozofinë e lojës së llojit të përplasjes, Aviator. Ajo gjithashtu ofron grafikë 3D dhe mundësinë për të azhurnuar anijen tuaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F777-Fighter

F777-Fighter është një imitues emocionues i luftimeve me qen që ka lojtarët që marrin kontrollin e një avion luftarak të avancuar ndërsa luftojnë rrugën e tyre nëpër territore të rrezikshme. Kjo lojë krenohet me pamje mahnitëse dhe fizikë realiste, duke e bërë të lehtë humbjen në atmosferën magjepsëse. Do t’ju duhet të planifikoni strategjitë tuaja me kujdes ndërsa përfundoni misione emocionuese dhe përmirësoni jetfighter tuaj me armë dhe mburoja të fuqishme.

Aviator similar games_11
Në këtë imazh mund të vlerësoni menunë e lojës së përplasjes F777-Fighter. Si një hero luftarak, ai pilotët e anijes për të bërë bast dhe për të fituar para. Kuptimi i lojës është i ngjashëm me makinat e lojërave elektronike dhe ndjek një linjë të ngjashme me Aviatorin klasik. Kjo gjithashtu ju lejon të plotësoni misione dhe të rregulloni armët.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ThunderCrash

ThunderCrash është një lojë fluturuese e mbushur me aksion ku lojtarët duhet të lundrojnë në rrugën e tyre nëpër terrene të pabesë duke shmangur armiqtë dhe pengesat. Me një shumëllojshmëri të niveleve dhe mënyrave të lojës, ThunderCrash ofron orë argëtimi intensiv. Lojtarët duhet të zgjedhin anijen e tyre me mençuri ndërsa përballen me armiqtë me armë të fuqishme. Me grafikën e saj shumëngjyrëshe dhe lojën dinamike, është e lehtë të humbësh në botën e ThunderCrash.

Aviator similar games_12
Imazhi tregon ekranin kryesor të lojës ThunderCrash, një lojë e tipit përplasje me një ndërfaqe klasike. Loja jo vetëm që ju lejon të vini bast dhe të fitoni para të vërteta, por gjithashtu ka nivele të ndryshme dhe mënyra të lojës. Shtë e ngjashme me Aviatorin klasik dhe me siguri mund të ofrojë një përvojë unike për të shijuar vërtet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucky Jet 

Lucky Jet është një tjetër lojë e mrekullueshme për ata që i duan lojërat fluturuese si Aviator. Në këtë lojë, lojtarët marrin rolin e një piloti i cili duhet të bëjë rrugën e tij përmes një qielli që ndryshon vazhdimisht. Të armatosur me armë të fuqishme dhe pajisje të dobishme, pilotët duhet t’u shmangen pengesave ndërsa rrëzojnë armiqtë. Me grafikën e tij të gjallë dhe lojën tërheqëse, Lucky Jet sigurisht që do t’i sjellë orë argëtimi çdo lojtari që kërkon më shumë lojëra si Aviator.

Aviator similar games_13
Në këtë imazh mund të shihni karakterin e lojës Lucky Jet. Loja Lucky Jet është e lojërave të rrëzuara të tipit dhe është e ngjashme me Aviatorin në konceptin e saj. Ai konsiston në bërjen e basteve si në një automat, me ndryshimin që bastet bëhen përmes një piloti dhe lartësia dhe shpejtësia merren parasysh.

Pyetje të shpeshta

Po, ka disa lojëra përplasjeje në treg që ofrojnë një përvojë të ngjashme me Aviator. Këto përfshijnë War Thunder, Digital Combat Simulator (DCS), Flight Simulator X the Rise of Flight. Çdo lojë u ofron lojtarëve grupin e vet unik të veçorive dhe sfidave. Lojtarët duhet të marrin kohë për të hulumtuar çdo lojë përpara se të vendosin se cila është e duhura për ta.

Aviator dallon nga turma me grafikat e tij mahnitëse 3D dhe simulimet realiste të fizikës. Ai gjithashtu ofron një modalitet gjithëpërfshirës historie, me sfida dhe misione që shtrihen në botë të ndryshme. Për më tepër, loja ka një mekanizëm unik kontrolli që u mundëson lojtarëve të kontrollojnë avionin e tyre në një mënyrë që të duket e natyrshme dhe intuitive. Ju madje mund ta personalizoni përvojën tuaj me përmirësime dhe artikuj të veçantë. Më në fund, Aviator ju lejon të testoni aftësitë tuaja kundër lojtarëve të tjerë në sistemin e tij të lidershipit në internet. Të gjitha këto veçori e bëjnë Aviator një lojë përplasjeje vërtet unike dhe tërheqëse.

Po! Të gjitha lojërat e përplasjeve të kazinove përdorin protokollet më të fundit të sigurisë dhe teknologjinë e enkriptimit. Kjo siguron që të gjitha të dhënat dhe transaksionet tuaja të mbahen të sigurta gjatë gjithë kohës. Për më tepër, lojërat testohen rregullisht nga auditorë të pavarur të palëve të treta për të siguruar drejtësi dhe rastësi të rezultateve të tyre.

Jo – por rekomandohet patjetër të mësoni bazat! Meqenëse shumica e lojërave të përplasjeve të kazinove përfshijnë parashikimin se kur do të rrëzohet tregu, është e dobishme të jeni të vetëdijshëm për tendencat dhe luhatjet aktuale. Kjo mund t’ju japë një avantazh duke ju ndihmuar të merrni vendime më të informuara se kur të investoni ose të merrni para. Për më tepër, ka disa strategji që lojtarët kanë zhvilluar me kalimin e kohës, të cilat mund të jenë të dobishme për lojtarët me përvojë që kërkojnë të maksimizojnë fitimet e tyre.