Aviatrix Game

Aviatrix është një lojë në internet e zhvilluar nga Link Aviator që u ofron lojtarëve mundësinë për të provuar emocionin e fluturimit të një avioni. Loja është projektuar me grafika realiste dhe lejon lojtarët të kontrollojnë avionët e tyre virtualë gjatë çdo seance. Me nivele të shumta, sfida dhe shpërblime, Aviatrix ofron një përvojë të këndshme për lojtarët e të gjitha moshave.

 

Aviatrix Game_1
Në këtë imazh mund ta shihni shumë mirë aeroplanin që do të fluturoni në lojën e përplasjes Aviatrix. Shtë një lojë me një mekanik të ngjashëm me Aviatorin klasik, por me tiparet e saj unike që e bëjnë atë një mundësi të mirë për ta zbuluar dhe shijuar atë.

Përparimet: 

Për lojtarët që janë të interesuar të mësojnë ins dhe outs of fluturues, Aviatrix ofron një përvojë realiste. Kontrollet janë shumë të hollësishme dhe të përgjegjshme, dhe grafikat janë disa nga më të mirat në dispozicion për simet e fluturimit. Ekziston gjithashtu një komunitet i madh në internet ku lojtarët mund të ndajnë përvojat e tyre ose të gjejnë këshilla për t’u bërë pilotë më të mirë. Kundër: 

Aviatrix nuk ka një larmi aeroplanësh në dispozicion. Mungojnë gjithashtu disa veçori dhe modele të botës reale që gjenden në simet e tjera të fluturimit, siç janë efektet e motit ose sistemet e avionëve. Për më tepër, komuniteti në internet i lojës mund të bëhet mjaft konkurrues, i cili mund të jetë i hapur për disa lojtarë.Live Casino House
live Casino House logo
Vlerësim
4.8/5
Bonus
Bonus i Parë Depozitave Deri në $/€ 300
Leonbet
Vlerësim
4.8/5
Bonus
Bonus i Parë Depozitave Deri në $/€ 300

1xbet

Vlerësim
4.7/5
Bonus
Deri në +500% në Depozitë

Pin-up

Vlerësim
4.8/5
Bonus
Deri në 120% Bonus

Mostbet

Vlerësim
4.9/5
Bonus
Deri në +500% në Depozitë

Farë është loja Aviatrix?

Aviatrix është një lojë simulator fluturimi ku kontrolloni aeroplanin tuaj virtual dhe lundroni në qiell në kërkim të aventurës dhe lavdisë. Loja përmban grafika realiste, efekte zanore dhe fizikë për ta bërë atë të ndjehet si fluturim i vërtetë. Ju mund të zgjidhni nga një larmi aeroplanësh, t’i rregulloni ato me ngjyra dhe pjesë të ndryshme dhe të hiqni nga një numër aeroportesh në të gjithë botën.

Zhvilluesi

Aviatrix është një lojë klasike e përplasjeve nga zhvilluesi maxgame.io. Kjo lojë intensive dhe emocionuese i vendos lojtarët në këpucët e një aviatori, duke provuar aftësinë e tyre ndërsa lundrojnë nëpër terrene të pabesë me shpejtësi të lartë duke shmangur pengesat. Qëllimi i lojës është të marrë sa më shumë që të jetë e mundur pa u përplasur në asgjë. 

Fitimi Max 

Aviatrix u ofron lojtarëve një shans për të fituar të mëdha! Shuma maksimale e fitimit është 5 BTC, e cila aktualisht vlen mbi $ 40,000 USD. Ekzistojnë gjithashtu tabela dhe turne të parave të gatshme, duke u dhënë lojtarëve mundësinë për të garuar kundër njëri-tjetrit për çmime.

Shkalla e Min dhe Maks 

Aviatrix ka një gamë emocionuese të veçorive që e bëjnë atë të dalë nga konkursi. Shkalla minimale e bastit është 0.002 BTC, e cila është vetëm $ 0.16 USD, ndërsa norma maksimale e basteve është 10 BTC, e cila aktualisht është mbi $ 80,000 USD. Kjo e bën lojën të përshtatshme si për lojtarët rishtar ashtu edhe për ata me përvojë. Për më tepër, loja ofron një larmi vizuale shumëngjyrësh që shtojnë eksitimin dhe e bëjnë atë më tërheqës.

 

What is Aviatrix Game?
Në këtë imazh mund të shihni disa nga aeroplanët që mund të fluturoni në lojën e përplasjes Aviatrix. Opsionet e personalizimit që ofron janë fantastike. Kjo gjithashtu ju lejon të zgjidhni shumën e basteve. Nga niveli minimal i bastit prej $ 0.16 USD deri në normën maksimale të bastit mbi $ 80,000 USD.

Rregullat e lojës në Aviatrix Bet

Loja Aviatrix Crash ofron një përvojë emocionuese për të gjitha moshat, me nivele të lehta dhe të vështira për t’i mbajtur të gjithë të angazhuar. Për të filluar, thjesht ndiqni udhëzimet më poshtë:

  1. Zgjidhni nivelin tuaj të vështirësisë – ju mund të zgjidhni midis fillestarit, ndërmjetëm ose ekspertit. 
  2. Klikoni në butonin “ Luaj Tani ” për të filluar lojën. 
  3. Ndiqni udhëzimet që shfaqen në ekran për të pilotuar një aeroplan aviatrix përmes disa kurseve dhe pengesave në mënyrë që të arrini destinacionin tuaj në mënyrë të sigurt! 
  4. Ju gjithashtu mund të mbledhni monedha në të gjithë secilin kurs – ato janë shpërblime që do t’ju ndihmojnë të zhbllokoni nivele dhe aeroplanë të rinj ndërsa përparoni në lojë! 
  5. Mbani gjurmët e përparimit tuaj duke kontrolluar shiritin e rezultateve në krye të ekranit.
  6. Kur të keni mbaruar një kurs, klikoni në “ riprodhoni ” nëse doni ta provoni përsëri ose “ vazhdoni ” për të lëvizur në nivelin tjetër! 
  7. Argëtohu dhe shijoje udhëtimin! 

Përvoja e lojës

Në Aviatrix Bet, lojtarët fitojnë pikë përvoje (XP) sa herë që ata vendosin një bast ose përfundojnë me sukses një simulim fluturimi. XP përdoret për të rrafshuar në lojë dhe për të zhbllokuar veçori të reja siç janë artikujt specialë ose shpërblime më të mira për të fituar baste. 

Auto-Bet

Karakteristika Auto-Bet lejon lojtarët të automatizojnë gameplay e tyre duke vendosur parametra për mënyrën se si ata duan të bëjnë bast. Kjo veçori është e përsosur për lojtarët që janë në kërkim të një qasje më praktike për bastet dhe duan të kursejnë kohë ndërsa ende fitojnë shpërblime.

Auto-Cashout

Karakteristika Auto-Cashout lejon lojtarët të vendosin një sasi pragu që do të shkaktojë që loja të arkëtojë automatikisht fitimet e tyre kur të arrihet. Kjo eliminon nevojën për të kërkuar manualisht çdo shpërblim, duke e bërë të lehtë dhe të përshtatshëm për lojtarët për të maksimizuar shanset e tyre për të fituar të mëdha. 

 

Aviatrix Game_3
Në këtë imazh mund të vlerësoni ndërfaqen emocionuese të lojës Aviatrix. Në panelin e kontrollit mund të menaxhoni gjithçka që ju nevojitet për të bërë bast dhe fituar. Ju mund të shihni bastet tuaja, listën e pjesëmarrësve, çmimet, ndërsa kontrolloni fluturimin.

Aviatrix & NFT

Aviatrix Bet gjithashtu mbështet shenja jo të ndezshme (NFT). Këto asete dixhitale paraqesin sende unike ose koleksione brenda lojës, siç janë modelet speciale të aeroplanit ose avatarët. Lojtarët mund të blejnë këto NFT dhe t’i përdorin ato për të rregulluar përvojën e tyre të lojrave.

Demo luaj

Aviatrix Crash Demo është një projekt i krijuar nga Universiteti i Teksasit në Austin ( UT-Austin ) për të ndihmuar studentët të mësojnë për sigurinë e aviacionit. Projekti fton studentët të marrin pjesë në një demonstrim interaktiv, virtual të fluturimit të përplasjeve që është krijuar me kontribut nga ekspertë në sigurinë e aviacionit. 

Programi fillon me një prezantim të shkurtër të parimeve themelore të aeronautikës dhe mënyrën se si ato zbatohen për funksionimin e avionëve. Studentët më pas shikojnë një video demo që paraqet përplasje të ndryshme aeroplanësh ndërsa mësojnë për shkaqe të zakonshme siç janë gabimi i pilotit, çështjet mekanike ose strukturore, kushtet e motit dhe situata të tjera të rrezikshme. Pas shikimit të videos, pjesëmarrësit kanë për detyrë t’u përgjigjen pyetjeve në lidhje me temat e diskutuara në mënyrë që të forcojnë më tej mirëkuptimin e tyre. 

Duke përmbledhur 

Aviatrix Bet është një lojë argëtuese dhe emocionuese me bazë Ethereum, ku lojtarët mund të bëjnë bast për rezultatet e fluturimeve të simuluara. Me rregulla të drejtpërdrejta, duke shpërblyer sistemin XP, veçoritë Auto-Bet dhe Auto-Cashout, si dhe mbështetje për Tokens jo të ngrënshëm, Aviatrix Bet bën një përvojë të shkëlqyeshme të lojrave. Atëherë, pse të mos bashkohemi me ne për të marrë në qiell sot?  Fat i mirë!

Pyetje të shpeshta

Aviatrix Crash Game është krijuar për t’u luajtur në kompjuterë me të paktën 2 GB RAM, një procesor Intel ose AMD me shpejtësi 1 GHz ose më lart, dhe një kartë video që mbështet OpenGL 3.3 ose më vonë. Për më tepër, Windows 7/8/10 ose Mac OS X 10.10 (Yosemite) ose kërkohet më e lartë.

Jo, përveç çmimit fillestar të blerjes, Aviatrix Crash Game nuk ka ndonjë kosto shtesë të lidhur me të. Të gjitha azhurnimet dhe arna janë gjithashtu falas.Për mbështetje teknike në lojën Aviatrix Crash, ju lutemi kontaktoni ekipin tonë për mbështetjen e klientit në ndihmë@aviatrixcrash.comPo, ekziston një version demo falas i Aviatrix Crash Game që mund të shkarkohet nga faqja jonë e internetit. Kjo lejon përdoruesit të provojnë lojën përpara se të bëjnë një blerje.Po, Aviatrix Crash Game mbështet deri në 8 lojtarë në mënyrat e multiplayer online dhe lokal. Ju mund të bashkoheni me lojëra të organizuara nga të tjerët apo edhe të krijoni tuajin! Shijoni orë argëtimi me miqtë dhe familjen!Jo, nuk ka blerje në lojë ose mikrotransaksione të lidhura me lojën Aviatrix Crash. E gjithë përmbajtja përfshihet me blerjen fillestare dhe është falas.